Dāvanas biznesa partneriem un korporatīvajiem klientiem.Dāvanu pasniegšana un saņemšana jau no bērnu dienām izraisa tikai pozitīvas emocijas, taču piemērotas dāvanas izvēle sagādā ne mazums raižu. Vēl nopietnākas problēmas rodas, izvēloties dāvanu biznesa partneriem vai korporatīvajiem klientiem.
 
Dāvana biznesa partneriem vai korporatīvajiem klientiem ir dāvana kas rada priekštatu – ne tikai par Jums kā dāvinātāju, bet arī par to kas Jums rūp un par kādām vērtībām iestājas Jūsu uzņēmums.
 
Biznesa partneru apdāvināšana ir sarežģīts process, kam var būt neatgriezeniskas sekas. Nepiemērota biznesa dāvana var sniegt nepareizu priekšstatu. Ja dāvana šķiet mazvērtīga, dāvanas saņēmējam var šķist ka tā iegādāta uz "ātru roku", nepiedomājot par saņēmēju. Turpretim, vienkārši dārga, bet "dāvana bez stāsta" nespēs aizraut un nepaliks atmiņā.
 
Mēs piedāvājam ko īpašu! Uzdāviniet saviem partneriem LABA SOMA! Gatavojieties apdāvināšanai savlaicīgi un mēs Jums palīdzēsim! Mums ir zināmi daudzi talantīgi bērniņi, kuriem ir nepieciešams atbalsts un viņi labprāt uzzimēs īpašu zīmējumu, kas atspoguļos Jūsu uzņēmuma darbības sfēru.
Mēs izveidosim LABA SOMA, tieši ar šo īpašo zīmējumu! Un Jūsu dāvana kļūs trīskārt vērtīgāka!
 
1.) Jūsu dāvana  būs ar īpašu dizainu, kas atspoguļos Jūsu uzņēmuma darbības sfēru.
 
2.) Iegādājoties LABA SOMA , Jūs atbalstīsiet kāda maza, bet talantīga mākslinieka ceļu uz izveseļošanos!
 
3.) LABA SOMA ir šūta no ekoloģiskiem materiāliem (55% lins un 45% kokvilna) un apdrukāta ar dabai draudzīgām, bez svina krāsām!