Interneta veikala "LABA SOMA" piegādes noteikumi

Noformējot pasūtījumu, pirkuma grozā Jūs varat izvēlēties vienu no šiem preču saņemšanas veidiem:

 • preču piegāde ar mūsu kurjeru Rīgā un Pierīgā (priekšapmaksa ar bankas pārskaitījumu);
 • piegāde ar Omniva starpniecību visā Latvijas teritorijā (priekšapmaksa ar bankas pārskaitījumu);
 • piegāde ar kurjeru, Rīga (piegādes izmaksas - 7 Euro).   

Atteikšanās no pasūtījuma:
 • No pasūtījuma Jūs varat atteikties jebkurā tā stadijā, arī 30 dienu laikā pēc preces saņemšanas - to paredz distances tirdzniecību regulējošas likuma normas.
 • Ja apskatot saņemto preci kurjera klātbūtnē konstatējat, ka tā kaut-kādu iemeslu dēļ Jūs neapmierina, kurjers sastādīs aktu un prece oriģinālajā iesaiņojumā kopā ar pavaddokumentiem tiks sūtīta atpakaļ. Sūtījumu apmaksās interneta veikals LABA SOMA. Lai izvairītos no šādiem pārpratumiem, jau iepriekš aicinām rūpīgi izpētīt katra modeļa detalizēto aprakstu.
 • Ja neskatoties uz preces detalizēto aprakstu un apskati, 30 dienu laikā izlemsiet to atdot veikalam, sūtīšanas izdevumi būs jāapmaksā Jums. Mēs sagaidām, ka šajā gadījumā Jūs preci tikai apskatīsiet vizuāli un atdosiet tādu, kādu saņēmāt, ieskaitot iepakojumu un aizsargplēves. Ja Jūsu veikto darbību dēļ preces vērtība būs mazinājusies, mēs paturam tiesības šo vērtības samazinājumu ieturēt no atmaksājamās summas.
 • Mēs rūpējamies, lai prece no veikala tiktu izsūtīta nevainojamā kvalitātē. Ja tomēr iegādātajai precei 30 dienu laikā konstatēsiet kādu tehnisku defektu vai nepilnību, pēc saskaņošanas ar mums (uzrakstiet e-pasta vēstuli un mēs Jums nosūtīsim detalizētu instrukciju) varat sūtīt to atpakaļ uz veikalu. Šādā gadījumā Jums ir tiesības lūgt preces nomaiņu vai naudas atdošanu (sūtījumu apmaksā veikals). Ja defekts neatbilst garantijas nosacījumiem, pēc tā novēršanas Jūs saņemsiet preci ar pēcapmaksu, kas būs atbilstoša bojājuma novēršanas summai un sūtīšanas izdevumiem.
Naudas atmaksa:
 • Ja kādu augšminēto iemeslu dēļ Jums jāsaņem atpakaļ par preci samaksātā nauda, tā tiek pārskaitīta uz to kontu, no kura tā ieskaitīta. Ja Jūs vēlaties naudu saņemt citā kontā, tas jānorāda atsevišķi.
 • Iepriekšminētajos preču atpakaļatdošanas gadījumos tiek veikta preces pārbaude, kam mēs rezervējam 5 darba dienas. Ja prece tikusi atdota tādā pašā stāvoklī, kādā izsūtīta, veikals naudu pārskaita nekavējoties.

Noteikumi:

1. Interneta veikals labasoma.lv ir labdarības biedrības "Pipars" projekts. Reģistrācijas numurs: 40008298559, juridiskā adrese: Ropažu iela 136 - 19, Rīga, LV-1006 piederoša un uzturēta interneta vietne.

2. Intelektuālā īpašuma tiesības uz www.labasoma.lv pieder labdarības biedrībai "Pipars".

3. labasoma.lv ir tiesības mainīt interneta vietnes saturu un lietošanas noteikumus un tie stājas spēkā līdz ar publicēšanas brīdi.

4. labasoma.lv, neatbild par jebkāda veida zaudējumiem, kas lietotājam radušies, interneta veikala www.labasoma.lv lietošanas rezultātā.

5. Piekļūstot www.labasoma.lv interneta vietnei un lietojot to, lietotājs apliecina, ka ir izlasījis tās lietošanas noteikumus un piekrīt tos ievērot.

6. Klientam pirms pasūtījuma veikšanas ir jāapliecina, ka tas ir iepazinies ar šiem noteikumiem, kā arī ar Preču piegādes noteikumiem un Garantijas un atteikuma tiesībām.

7. Iegādājoties www.labasoma.lv interneta veikalā piedāvātās preces, tiek uzskatīts, ka šāda savstarpēja vienošanās ir Distances līgums un to regulē LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 255 “Noteikumi par distances līgumu”.

Pasūtījuma noformēšana

8. Lai veiktu pirkumu labasoma.lv, klientam ir jāveic Preču pasūtījums.

9. Veikt pasūtījumus labasoma.lv var nereģistrētie lietotāji.

10. Lai iesniegtu pasūtījumu, atbilstošās Preces jāpievieno grozam un jānospiež poga “Noformēt pasūtījumu”.

11. Papildus, Klientam jāievada piegādes adrese un vēlamais Preces saņemšanas veids.

12. www.labasoma.lv nav atbildīgs par jebkādiem zaudējumiem vai citām sekām, kas rodas no nepareiziem datiem, kurus Klients norādījis pasūtījumā.

13. Pirkuma apmaksa ir iespējama pēc rēķina saņemšanas, izmantojot bankas pārskaitījumu. Klients pirms maksājuma veikšanas pārbauda, vai pasūtījumā redzamie Produkti, to daudzums un cenas atbilst viņa vēlmei.

14. www.labasoma.lv nosūta Klientam automātisku e-pastu ar Pasūtījuma apstiprinājumu. Ja Klients pamana pasūtījuma apstiprinājuma ziņojumā kādas kļūdas (nevēlamās preces, daudzumus utt.), Klientam nekavējoties jāsazinās ar www.labasoma.lv klienta atbalstu pa tālruni 22428486 vai pa e-pastu: 

15. Pasūtījums ir apmaksājams nekavējoties, pilnā apmērā. Kad ir veikts maksājums, pasūtījums tiek uzskatīts par iesniegtu un tiek veikta Preču komplektācija. 16. Gadījumā, ja pēc pasūtījuma veikšanas, labasoma.lv nevar piegādāt pasūtīto produktu vai vēlamo daudzumu, www.labasona.lv sazinās ar Klientu un precizē informāciju.

17. Gadījumā, ja Preci nav iespējams aizvietot vai nomainīt ar citu, vai ja saņemot Preci Klientu neapmierina šāda apmaiņa, Klients ir tiesīgs no pasūtījuma atteikties un nauda tiks atgriezta un Klienta bankas kontu 14 darba dienu laikā. labasoma.lv ir tiesīgs atteikties no pasūtījuma izpildes, paziņojot par to Klientam un norādot atcelšanas iemeslu.

18. Gadījumā, ja www.labasoma.lv neizpilda pasūtījumu, Klientam tiek atgriezta nauda 14 darba dienu laikā.

Datu konfidencialitāte

19. Lietotājam ir aizliegts izpaust savus piekļuves datus citām personām.

20. Lietojot www.labasoma.lv interneta veikalu, lietotājs piekrīt personas datu apstrādei. Tas nepieciešams pasūtījuma noformēšanai un preču piegādei.

21. Labdarības biedrība "Pipars", var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj analizēt interneta vietnes apmeklētību un izmantošanu.

22. Detalizēta informācija par personas datu apstrādi un aizsardzību iekļauta Privātuma Politikā.

Preču apraksti un cenas

23. Interneta veikalā www.labasoma.lv redzamie preču attēli var atšķirties no piedāvātās preces. Lai precizētu preces raksturojumu vai novērstu ar tās pasūtīšanu radušās vai saistītās neskaidrības, kā arī izvairītos no pārpratumiem, lūdzam Jūs sazināties ar www.labasoma.lv pa e-pastu: , vai pa tel. 22428486.

24. Preču cenā nav ietverta maksa par piegādi.

25. Cenas var tikt mainītas bez iepriekšēja paziņojuma, kā arī var tikt piemērotas precēm atlaides. Preces tiek pārdotas par cenām, kas ir spēkā pasūtījuma veikšanas brīdī, izņemot gadījumos, kad Precei norādīta neparieza cena tehniskas kļūdas vai sistēmas bojājumu dēļ. labasoma.lv ir tiesības atteikt pārdot internetveikalā pasūtītās Preces, informējot par to Klientu, gadījumā, ja Prece vairs nav pieejama vai tehnisku iemeslu dēļ internetveikalā norādītā Preces cena un/vai parametri neatbilst faktiskajai preces cenai un/vai parametriem. Izmaiņas stājas spēkā no to publicēšanas brīža interneta veikalā www.labasoma.lv un tās attiecas uz pasūtījumiem, kas veikti pēc izmaiņu publicēšanas.

26. Piegādes izdevumi (ja tādi pastāv) tiek uzskaitīti atsevišķi, pirms apmaksas veikšanas.

Pasūtījuma atcelšana jeb distances līguma pārtraukšana

27. labasoma.lv, līdz brīdim, kamēr nav saņemta klienta apmaksa, ir tiesības atcelt klienta pasūtījumu, ja tiek konstatētas neatbilstības preču aprakstos vai cenās.

28. Latvijas Republikas Ministru kabineta 20.05.2014. noteikumi Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” nosaka, ka pircējam ir tiesības 14 kalendāro dienu laikā, neminot iemeslu, atkāpties no līguma un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.

29. Lai izmantotu atteikuma tiesības, lūdzam aizpildīt, parakstīt un nosūtīt šo veidlapu kopā ar pirkuma apliecinoša dokumenta kopiju mums uz e-pastu  vai pa pastu labdarības biedrībai "Pipars" (ar norādi Laba soma) , Ropažu iela 136 - 19, Rīga, LV-1006.

30. Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām, – 14 dienu laikā no preces piegādes brīža.

31. Lai vienotos par preces atdošanas vietu un veidu, lūdzu sazinieties ar mums rakstot uz e-pastu vai zvanot 22428486.

32. Ja Jūs atteiksieties no pirkuma, mēs Jums atmaksāsim visus no Jums saņemtos maksājumus, izņemot preces piegādes un atpakaļnosūtīšanas izmaksas, kuras netiks atmaksātas un tās sedz pircējs, bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par Jūsu lēmumu atteikties no pirkuma.

33. Atteikuma tiesības nevar izmantot šādos gadījumos: a) ir atvērts iepakojums precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ; b) preču iepakojums ir bijis atvērts un preces izmantotas citos nolūkos nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču veidu, īpašības un darbību.

34. Precei ir jābūt atgrieztai oriģinālajā iepakojumā, un pircējam jānodrošina atbilstošs iepakojums drošai preces transportēšanai atpakaļ pārdevējam.

Privātuma politika

Šī privātuma politika informē par privātuma praksi un personas datu apstrādes principiem saistībā ar labdarības biedrības "Pipars" mājas lapu un pakalpojumiem. Lai sazinātos saistībā ar datu apstrādes jautājumiem, lūdzu rakstiet e-pastu uz info @ labasoma.lv.

Kādu informāciju mēs iegūstam?

Mēs iegūstam tādus personas datus, ko jūs mums brīvprātīgi sniedzat ar e-pasta starpniecību, aizpildot tīmeklī bāzētās anketas un citā tiešā saziņā ar jums.

Iesniedzot pasūtījumu, jums jānorāda vārds, uzvārds, kontaktinformācija, piegādes adrese un cita informācija kuru jūs vēlaties sniegt.

Kā mēs izmantojam iegūtos personas datus?

Mēs varam izmantot iegūtos personas datus, lai

 • sniegtu jums jūsu pieprasītos pakalpojumus un informāciju,
 • apstrādātu jūsu pasūtījumus un noformētu nepieciešamos dokumentus,
 • sniegtu jums efektīvu klientu atbalstu,
 • palīdzētu novērst apdraudējumu vai krāpnieciskas darbības,
 • nosūtītu jums informatīvus ziņojumus, ja esat nepārprotami piekrituši tādus saņemt,
 • ievērotu normatīvo aktu prasības,

Mēs varam nodot jūsu informāciju trešajām personām, lai ievērotu normatīvo aktu prasības, sadarbotos ar uzraudzības iestādēm, palīdzētu novērstu noziedzīgas darbības un aizsargātu mūsu, jūsu un citu personu likumīgās tiesības.

Kā mēs aizsargājam personas datus?

Jūsu personas datu aizsardzībai mēs izmantojam dažādus tehniskus un organizatoriskus drošības pasākumus. Jūsu personas dati ir pieejami ierobežotam cilvēku skaitam, tikai pilnvarotām personām.

Cik ilgi mēs glabājam personas datus?

Mēs glabājam jūsu personas datus tik ilgi, cik ilgi tie ir mums nepieciešami atbilstoši to ieguves mērķim un kā to pieļauj vai nosaka normatīvo aktu prasības.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko jūsu apmeklētās mājas lapas saglabā jūsu datorā. Tās tiek izmantotas, lai nodrošinātu mājas lapas darbību, kā arī lai sniegtu informāciju vietnes īpašniekiem.

Šī mājas lapa var iestatīt sekojošas sīkdatnes:

 • Funkcionālās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai jūs spētu pārvietoties mājas lapā un lietot tās funkcijas. Bez šim sīkdatnēm mēs nevaram nodrošināt jūsu pieprasītos pakalpojumus, piemēram, preču groza funkcionalitāti.
 • Google Analytics sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai iegūtu mūsu mājas lapas apmeklējuma statistiku. Mēs lietojam šo informāciju, lai uzlabotu vietnes darbību un reklāmas pasākumus.
 • Mērķētas reklāmas rīku sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai paaugstinātu reklāmas efektivitāti un rādītu reklāmas, kas, visticamāk, jūs interesēs visvairāk.
 • Trešās puses pakalpojumu sniedzēja sīkdatnes. Sīkdatnes var iestatīt šādi šajā mājas lapā lietotie trešo pušu pakalpojumi: Facebook poga "Patīk", YouTube video. Dažas no šīm sīkdatnēm var tikt izmantotas, lai sekotu līdzi jūsu darbībām citās mājas lapās, un mēs tās nevaram kontrolēt, jo šīs sīkdatnes nav iestatījusi mūsu mājas lapa.

Kā atteikties no sīkdatnēm?

Lai atteiktos no sīkdatņu saņemšanas, jūs varat izmantojot privātās pārlūkošanas režīmu, kuru nodrošina lielākā daļa pārlūkprogrammu (privāts logs, inkognito logs vai InPrivate logs). Jebkādas sīkdatnes, kas tiek izveidotas, darbojoties privātās pārlūkošanas režīmā, tiek dzēstas, tiklīdz jūs aizverat visus pārlūka logus.

Lai atteiktos no mērķētas reklāmas rādīšanai nepieciešamās informācijas iegūšanas un lietošanas, jūs varat izmantot bezmaksas rīku Your Online Choices vai YourAdChoices.

Jūsu tiesības saistībā ar jūsu personas datiem

Ja jūs esat datu subjekts saskaņā ar ES VDAR (piemēram, jūs esat ES pilsonis un sniedzat mums savus personas datus), jums ir turpmāk minētās tiesības saistībā ar saviem personas datiem:

 • Tiesības piekļūt informācijai. Jums ir tiesības saņemt informāciju par to, kāpēc un kā tiek apstrādāti jūsu personas dati. Jums ir tiesības bez maksas saņemt mūsu rīcībā esošo jūsu personas datu kopiju plaši izmantotā elektroniskā formātā.
 • Tiesības labot. Jums ir tiesības panākt neprecīzu vai nepilnīgu personas datu labošanu vai papildināšanu bez nepamatotas kavēšanās.
 • Tiesības „tikt aizmirstam”. Jums ir tiesības atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei un panākt savu personas datu dzēšanu bez nepamatotas kavēšanās, tiklīdz dati vairs nav nepieciešami, lai sniegtu jūsu pieprasītos pakalpojumus un ievērotu normatīvo aktu prasības.
 • Tiesības ierobežot apstrādi. Jums ir tiesības panākt savu personas datu apstrādes ierobežošanu, ja jūs iebilstat pret to un mums nav leģitīmu pamatu turpināt apstrādi, ja jūs apstrīdat datu precizitāti, ja apstrāde ir pretlikumīga vai ja jūs pieprasāt celt, īstenot vai aizstāvēt likumīgas prasības.
 • Tiesības iebilst. Jums ir tiesības jebkurā brīdī iebilst pret datu apstrādi, ja vien tas nav nepieciešams sabiedrības interesēs veicamam uzdevumam vai apstrādei nepastāv neapstrīdami likumīgs pamats.
 • Citas tiesības saskaņā ar VDAR. Vairāk informācijas skatiet, apmeklējot ES datu aizsardzībai veltīto mājas lapu.


1.Personas datu apstrādes Pārzinis: labdarības biedrība “Pipars”, (turpmāk tekstā – labasoma.lv), registrācijas numurs  40008298559, juridiskā adrese: Ropažu iela 136 - 19, Rīga, LV-1006,  mājaslapas adrese: www.labasoma.lv.

2. Privātuma politika sniedz informāciju par to, kā labasoma.lv vāc, apstrādā, glabā, kopīgo, dzēš un aizsargā Klienta personas datus, tādējādi nodrošinot, ka Klienta personas dati tiek apstrādāti likumīgi, godprātīgi un Klientam pārredzamā veidā. Aktuālā privātuma politikas versija tiek publicēta labasoma.lv mājas lapā www.labasoma.lv, sadaļā Privātuma politika.

3.Piemērojamie tiesību akti: Eiropas Parlamenta un padomes Regula Nr.2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (2016. gada 27.aprīlis).

4. labasoma.lv apstrādā Klienta personas datus šādā nolūkā:

 • 4.1. Piedāvājumu sagatavošanai;
 • 4.2. Pārdošanas darījumu noformēšanai;
 • 4.3. Piegādes nodrošināšanai;
 • 4.4. Klientu informēšanai par jaunumiem un aktuālajiem piedāvājumiem;
 • 4.5. Klienta sūdzību izskatīšanai saistībā ar pārdotajām precēm vai sniegtajiem pakalpojumiem;
 • 4.6. Biznesa plānošanai un analītikai;

5. labasoma.lv iegūst Klienta personas datus, kad Klients:

 • 5.1. Iegādājas produktus vai pakalpojumus labasoma.lv veikalā vai interneta veikalā, veicot Klienta identifikāciju;
 • 5.2. Jautā produktu vai pakalpojumu piedāvājumu vai sazinās ar labasoma.lv saistībā ar sūdzību vai informācijas pieprasīšanu, identificējot Klientu;
 • 5.3. Piedalās konkursos, loterijās vai aptaujās.

6. Klienta personas datu nodošana trešajām pusēm

 • 6.1. Preču piegādei – vārds, uzvārds, e-pasts, telefona nr., piegādes adrese.
 • 6.2. labasoma.lv ir pienākums sniegt informāciju par personas datiem tiesībsargājošām iestādēm, tiesai vai citām valsts un pašvaldības iestādēm, ja tas izriet no normatīvajiem aktiem vai attiecīgās iestādes informācijas pieprasījuma.
 • 6.3. labasoma.lv izsniegs Klienta personas datus tikai nepieciešamā un pietiekamā apjomā atbilstoši normatīvo aktu prasībām un konkrētās situācijas objektīviem apstākļiem.
7. Datu drošība un datu labošana
 • 7.1. Visi klientu personas dati, kas kļuvuši zināmi visivar.lv mājaslapā vai veikala apmeklējuma laikā, ir uzskatāmi par konfidenciālu informāciju. labasoma.lv veic visus iespējamos drošības pasākumus (administratīvos, tehniskos un fiziskos), lai aizsargātu klientu personas datus.
 • 7.2. Klientam ir tiesības pamatoti pieprasīt, lai viņa personas dati tiktu papildināti, laboti, kā arī lai personas datu apstrāde tiktu izbeigta vai dati tiktu dzēsti, ja tie ir novecojuši, nepilnīgi vai vairs neatbilst sākotnēji minētajam datu apstrādes nolūkam.
 • 7.3. labasoma.lv interneta veikala lietotājam ir tiesības dzēst savu profilu, par to atsūtot pieprasījumu uz epastu:
  Šādā gadījumā pieprasījums tiek pieņemts tikai, ja tas nosūtīts no tā paša epasta, uz kuru klients veicis pasūtījumu.
 • 7.4. labasoma.lv neuzņemas atbildību par jebkādu nesankcionētu piekļuvi personas datiem un/ vai personas datu zudumu, ja tas nav atkarīgs no labasoma.lv, piemēram, Klienta vainas un/ vai nolaidības dēļ.

Mēs pieņemam Visa, MasterCard un Maestro kredītkartes.